Gisele Delorme

You Style s.r.o.

Y/our cosmetics z pohľadu odborníčky Elišky Pichoňskej

5 LÍČIDIEL Your, KTORÉ SA OPLATÍ SKÚSIŤ

5 líčidiel Your, pre ktoré sa oplatí dočítať článok do konca.

V tomto článku bude veľa fotografií, a preto len stručne niečo o makeupovej línii z Your. Your je nemecká kozmetika.  Presnejšie ju môžete nájsť aj ako Y/our, ale je to vec Sea (optimalizácie), takže bude lepšie len Your. Jej výzor je typický pre túto krajinu. Čierno-biely, strohý, akoby bez fantázie. Takto som sa prvý krát pozrela na produkty z tejto značky. Pôsobili na mňa nejak podobne ako „Kryolan“. Lenže ja som z tých, ktorí dávajú šancu a najmä najprv vyskúšajú a až potom hodnotia. Niečo podobné som vám písala o eshope Bioruža. Je nutné nahliadnuť „pod pokličku“, aby ste našli ten svoj „svätý grál“.

Your založila dáma menom Malu Wilz. Maskérka a vizážistka, ktorá má dnes okolo 70 rokov. Za obdivuhodné považujem skutočnosť, že ju založila niekedy okolo 60-tky. Väčšina našich občanov sa v tomto veku zberá do dôchodku a v živote už nechce nič dokázať. Malu Wilz pôsobí čiperne, nosí červený rúž, a energia z nej len tak srší. (takto nejako chcem ja pôsobiť, keď budem v tomto veku…ja sa totiž vôbec nezberám dôchodkovať:))

Celý článok nájdete tu:

Difuzér Olfadoses®

Difuzér Olfadoses®

Inovatívny Difuzér Olfadoses® na esenciálne kapsuly vytvorené spoločnosťou EONA pre každodennú pohodu vďaka vôňam RELAX, ENERGY, PURE AIR, NIGHT a LOVE.
Každá BIO Kapsula Olfadoses® je navrhnutá tak, aby vám poskytla 60 minút pohody rýchlo a jednoducho.
Inovácia Made In France

Špecifikácia / 
Difuzér na princípe studenej ventilácie 
Určené pre miestnosti s rozlohou 30 m² 
Tichý model 
1 režim prevádzky skúmaný a testovaný v rámci programu v olfaktorickom laboratóriu 
60-minútový program po stlačení dotykového tlačidla on / off uvoľňuje bio esenciálne oleje optimálne a tak, aby ste si ich naplno vychutnali 
LED svetielko na princípe pokojného "dýchania". 
Chod na batérie (cca 15 cyklov bez nabíjania)
Dodávané s nabíjačkou USB 5V - 1000 mA

Čistenie difuzéra /
Difuzér funguje na princípe studenej ventilácie, vďaka čomu nevyžaduje špeciálnu údržbu, dokonca ani vtedy, ak prechádzate z vône RELAX na LOVE alebo PURE AIR. Vonné látky sa navzájom neprekrývajú.

BIO Kapsuly EONA Olfadoses® sú kapsule napustené bio esenciálnymi olejmi vytvorenými spoločnosťou EONA a určené výhradne na použitie s difuzérom EONA Olfadoses®. BIO Kapsuly EONA Olfadoses® sú svojim obsahom určené na 60-minútové použitie na efektívne a jednoduché navodenie pohody. 

5. Československý kozmetický kongres

Kozmetický kongres určený pre partnerov firmy You Style, s.r.o.

Čaká Vás výborný program, bohaté prednášky, francúzsky zástupcovia firmy Gisele Delorme a mnoho iného. Zároveň vyhodnotenie roka 2017.

Teší sa na Vás Tím You Style

4. Československý kozmetický kongres

Čas neskutočne rýchlo letí a 
4. ČESKOSLOVENSKÝ KOZMETICKÝ KONGRES je za nami.

Čo dodať? Len úprimné a veľké ďakujeme a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami. Všetko bolo úžasné a hlavne Vy ste boli úžasné/úžasní.

Ste naša rodina, ktorá s nami zdieľa všetky nástrahy na tejto voňavej ceste plnej krásy a veľkých sŕdc. Veríme, že s nami budete kráčať aj naďalej, lebo práve Vy ste pre nás to NAJ. 
Bez všetkých Vás by sme neboli tam, kde sme.
ĎAKUJEME

Kráčame s vášňou
Nous marchons avec passion

David Kechavarzi (France, Gisele Delorme), Malu Wilz (Germany, Y/our cosmetics), Sasha W.Isar (Czech Republic, Film make-up artist), MUDr. Sabina Hrubá, Heligonkári Majerčíkovci (Slovakia), Katarína Feldeková (Slovakia)

Thank you very much / Vielen Dank / Merci beaucoup / Děkujeme

Gisele Delorme Schminkschule Malu Wilz Sasha W. Isar Hotel Victoria Wellness & Spa Heligonkári Majerčíkovci Katarína Feldeková Renáta Straková @marianlechan Mário Herman Dada Chladnúchová Katarína Sýkorová Make-Up artist Dana Kováčiková

Veľké ďakujeme Hotel Victoria Wellness & Spa za krásne priestory, vynikajúci personál a ústretovosť.