Gisele Delorme

You Style s.r.o.

„Rešpektuj unikátnosť každej ľudskej bytosti“

Verím, že pôvab je ľudské každodenné úsilie. Počas cesty za krásou sa potrebujeme naučiť mať sa rady a cítiť sa pohodlne so svetom okolo nás a aj samy so sebou. Pretože je každá žena unikátna, odlišná a skutočná, venovala som viac ako 35 rokov vytvoreniu riešení, ktoré vyhovujú individuálnej kráse a osobnosti.

Pretože je každá žena unikátna, odlišná a skutočná, venovala som viac ako 35 rokov vytvoreniu riešení, ktoré vyhovujú individuálnej kráse a osobnosti.

História značky Gisele Delorme

1977 Vznik spoločnosti GISELE DELORME a línie produktov (okolo 30 referencií). Prispôsobiteľné produkty, bez obsahu alkoholu.

1980 Otvorenie kozmetického centra “Femina 3”, jedného z prvých kúpeľov v Paríži, ktorý sa nachádza v srdci Saint Germain des Prés.

1981 Otvorenie prvého franchisingu vo Francúzku “ESPACE GISELE DELORME”.

1982 Vývoj franchisingu vo Francúzku a otvorenie rance vývozných trhov.

2007 Otvorenie GD COSMETICOS v Mexiku za účelom podporovať a kontrolovať GD operácie v Strednej a Južnej Amerike.

2010 Reformulácia celej línie (bez parebénov, bez minerálnych olejov, bez alkoholu). Nová vizuálna identita a modernizácia obalov.

2011 Uvedenie nových produktov a ošetrení. Otvorenie prvého franchisingu v Mexiku a Španielsku. Nové umiestnenie kancelárií v srdci Paríža: 12 rue Tronchet 75008 Paris.

2012 Medzinárodný rozvoj; prítomnosť viac ako 15 krajín. Otvorenie nových ázijských trhov (Taiwan, Hong Kong, Čína, Malajzia, Singapur).

2013 Uvedenie nových produktov a ošetrení.

2014 GISELE DELORME je známa ako priekopníčka krásy šitej na mieru. K dnešnému dňu možno nájsť výrobky vo viac ako 20 krajinách (z Mexika do Japonska) vedie ich pôvodná filozofia „rešpektovať jedinečnosť každej ľudskej bytosti“. Produkty značky Gisele Delorme nájdete aj v našom salóne You Style s.r.o. UŽ AJ NA SLOVENSKU

Koncept

KONCEPT Šité-na-mieru kráse. Objav výhody personalizovanej starostlivosti. Pretože pokožka každého z nás je jedinečná, Gisèle Delorme navrhla prelomový koncept personalizovaného ošetrenia pre tvár, telo a vlasy.

ČO TO JE? Prielom konceptu vysoko personalizovanej starostlivosti o tvár, telo a vlasy. Metóda s 30 ročnou tradíciou a expertízou.

PREČO? Pokožka každého z nás je unikátna. Je ovplyvniteľná časom, stresom, stravou, klimatickými podmienkami, životným štýlom, hormónmi ... Väčšina kozmetických riešení je založená len na type pleti, bez zohľadnenia konkrétnych a špecifických problémov, ktoré sú spojené s jej stavom. Rovnaký typ pokožky (mastná, citlivá, suchá, zrelá …) nemusí mať rovnaké potreby. Ošetrenia je potrebné personalizovať a prispôsobiť podľa presných potrieb pokožky v danom okamžiku.

KTO? Spojenie aktívnych zložiek (vo forme sér) a základného ošetrenia (krémy, masky, pleťové vody, šampóny …), vytvára posilnené a cielené účinky. Špeciálne zloženie produktov Gisèle Delorme umožňuje ich miešanie. Týmto spôsobom vytvára prispôsobiteľné, presnejšie a účinnejšie spojenia. Program personalizovanej starostlivosti o pleť Gisèle Delorme (v salóne a doma) je vytvorený v nadväznosti na individuálnu diagnostiku, ktorá presne analyzuje základné a špecifické potreby pokožky.

PRE KOHO? Pre všetkých mužov a ženy, ktorí hľadajú účinné, viditeľné a dlhotrvajúce kozmetické riešenia šité na mieru.

FILOZOFIA Rešpektovanie jedinečnosti každej ľudskej bytosti.

METÓDA Odlišné kozmetické vízie sú definované prispôsobeným kozmetickým riešeniam a zameriavajú sa na špecifické potreby a očakávania. Unikátny prístup k individuálnej diagnóze, program personalizovaného ošetrenia, spojenie produktov a exkluzívne techniky. Poradenstvo a personalizované karty šité na mieru predĺžia pôsobenie ošetrenia doma.

JEDINEČNÉ ZLOŽENIE Originálny výber vedeckých a prírodných aktívnych látok sa spája v rade prémiových produktov, ktoré je možné použiť samostatne alebo v zmesi s iným produktom. Vysoko koncentrované esenciálne oleje, rastlinné oleje a morské výťažky, vitamíny a biotechnologické zložky. Sofistikované textúry a jemné vône, navodzujú pocit uvoľnenia a komfortu.

LEPŠIE VÝSLEDKY Od roku 1977 je metóda Gisèle Delorme "šité-na-mieru kráse" zárukou viditeľných a dlhotrvajúcich výsledkov