Dom krásy

You Style

Gemmoterapia v Arom´Activ sérach

Gisele Delorme

Čo je gemmoterapia?

Odvetvím bylinnej medicíny je gemmoterapia. Terapia využívajúca prírodné vlastnosti rastlinných tkanív: pukov, mladých výhonkov stromov a kríkov. Dá sa definovať ako energetická bunková bylinná terapia. O gemmoterapii sa začalo hovoriť už v stredoveku, na základe alchymistickej filozofie prvýkrát použitá na terapeutické účely. Už v starých liekopisoch sa uvádza používanie pukov stromov. V šesťdesiatych rokoch gemoterapiu vytvoril belgický homeopat Pol Henry. Výsledky svojich výskumných a klinických testov publikoval v roku 1970 a nazval túto novú terapiu „fytoembryoterapiou“. Túto disciplínu neskôr prevzal a rozvinul Dr. Max Tétau, ktorý ju nazval „gemmoterapia“, pôvod názvu pochádza zo slova „gemmae“, „bud“ v latinčine.

Čo je koncentrovaný macerát pukov?

Púčiky sa zbierajú na jar, v okamihu ich vývojového cyklu, macerujú sa čerstvé niekoľko týždňov v zmesi voda-alkohol-glycerín, ktorá má špecifickú úlohu. Získaný extrakt energie prvkov sa nazýva koncentrovaný macerát.

Gemmoterapia využíva embryonálne tkanivá v plnom vývojiChápeme o to lepšie, že púčik je plný toľkého bohatstva, obsahuje všetky poklady kvetu a lístia, ovocia a stonky ... všetko v jednom púčiku.

 

Zbavte sa kruhov pod očami

Anne Semonin

Vďaka vašim slnkom nasiaknutým dňom a skvelému opáleniu sa kruhy pod vašimi očami takmer stratili ... aby sa po lete opäť neúprosne vrátili! Žiadne obavy, povieme vám, ktoré kozmetické procedúry vám pomôžu znovu získať svieži a pokojný vzhľad.

Ako sa tvoria tmavé kruhy?

Mnoho žien, ale aj mužov sa chce zbaviť tmavých kruhov okolo očí.

Očné okolie  je miesto, kde je vaša pokožka tváre najviac krehká a tenká; pri 10 000 žmurknutiach denne sa používa neustále, je citlivá a veľmi zraniteľná.

Čo spôsobuje tmavé kruhy? Pokožka v priebehu času starne, čím sa krvné cievy progresívne zviditeľňujú. Tmavá farba pochádza z krvi, ktorá pod kožou stagnuje. Navyše, keď nebudete mať dostatok spánku, váš obeh sa spomalí a podčiarkne efekt tmavých kruhov v okolí očí.

Aký je rozdiel medzi vačkami a tmavými kruhmi?

Opuch pod očami (vačky) je spôsobený hlavne nadmernou soľou v tele. Ale to nie je všetko: UV žiarenie a voľné radikály môžu tiež prispieť k vašim „opuchom“. Tieto faktory prostredia poškodzujú jemnú pokožku v tejto presnej oblasti a spôsobujú tvorbu vačkov.

Zázračný protivráskový krém na očné kontúry Anne Semonin

Očná zóna nemá veľa kolagénových, elastických a tukových buniek, takže je často suchá. Vaša pokožka sa tak javí ako prepadnutá a tmavá, čím sa vytvára priestor pre vznik vrások.

Aby sa zredukovali tmavé kruhy, očné okolie potrebuje špecifické, hydratačné stimulátory starostlivosti o pleť a krvný obeh.

Zjemnite túto citlivú oblasť použitím séra špeciálne vytvoreného pre krehkú pokožku v okolí očí. Anne Semonin Super aktívne kontúrovacie sérum využíva účinky neurokozmetiky, ktoré odstraňujú stres v okolí očí, uvoľňujú svaly, aminokyselinu lyzín, ktorá pomáha vyhladzovať vrásky.

Nakoniec použite vysoko účinný hydratačný krém na vyživenie a hydratáciu. Zázračný protivráskový krém na očné kontúry je obohatený o morský retinol, ktorý stimuluje obnovu buniek a vyhladzuje vrásky a jemné linky okolo očí.

Zázračný protivráskový krém na očné kontúry má ľahkú textúru a okamžité, trvalé hydratačné pôsobenie, ktoré rieši veľa problémov očnom okolí - jemné línie, vačky a tmavé kruhy - ktorý vám pomôže znovu získať váš jasný a mladistvý vzhľad.

Faktory, ktoré treba brať do úvahy, sú okrem toho nedostatok spánku, zlá strava a dehydratácia alkoholom.

Malé doplnky pre jasný pohľad

Dobrou správou je, že unavené oči možno okamžite riešiť niekoľkými spôsobmi.

Pre žiarivý pohľad siahnite Okamžite rozjasňucúcich ľadových kockách.  Každá malá kocka ľadu je vyrobená z morskej pramenitej vody bohatej na stopové prvky a minerálne soli, ktoré zvlhčujú a zlepšujú pružnosť pokožky. Tieto kocky ľadu špeciálne vyvinuté pre oblasť očí obsahujú: ginkgo biloba na aktiváciu mikrocirkulácie; výťažok z tekvice na okamžité oživenie unavených očí; kyselina hyalurónová na vyplnenie vrások a jemných liniek; a bioflavonoidy na zníženie temných kruhov.

Kocky ľadu uchovávajte v mrazničke najmenej tri hodiny. Ráno po náročnej noci krúživým pohybom aplikujte kocku okolo oblasti očí a potom ju posuňte nadol pod oblasť očí smerom k nosu. Opakujte na druhom oku.

Inokedy môžete na očné viečka aplikovať plátky čerstvej uhorky - bohatej na vodu - alebo zmrazené použité čajové vrecúška.

Posledný tip: Masírujte oblasť očí chrbtom lyžice. Studený kov a kruhový pohyb reaktivujú krvný obeh a redukujú tmavé kruhy.

5 spôsobov ako použiť Arom´Activ séra

Gisele Delorme

Čisté koncentráty s použitím účinkov fytoterapie, aromaterapie a gemmoterapie, naše aroma-aktívne séra pomáhajú proti dehydratácii a majú dlhotrvajúce účinky. Sú vhodné na ošetrenie tváre, tela a vlasov. 

Tonizujú, detoxikujú alebo obnovujú a zabezpečujú komplexné výsledky pre telo aj myseľ.
Môžete ich použiť kedykoľvek, keď vaša pokožka potrebuje. Objavte teraz naše 3 Arom´Activ séra.

Ktoré Arom´Activ sérum si vybrať?

Arom´Activ Detox pre zdravú a vyváženú pleť!

Naše Arom´Activ Detox sérum je špeciálne vyvinuté pre preťaženú alebo nedokonalú pokožku! Vysoko koncentrovaná receptúra ​​stimuluje vylučovanie toxínov, pomáha znovu vyvážiť pokožku a stimuluje bunkové dýchanie, aby vaša pokožka bola zdravá a žiariaca. Výhody esenciálnych olejov z cyprusu, tymiánu, šalvie lekárskej, eukalyptu a mäty piepornej tiež pomôžu znížiť stres a vyvážiť vaše emócie pre vnútornú pohodu, ktorú môžete vidieť aj zvonka.

Arom´Activ Tonik slúži na získanie energie a vitality!

Vyvinuté pre unavenú, ochabnutú a mdlú pleť. Arom´Activ Tonik  je váš nový spojenec! Revitalizuje vašu pokožku a zároveň zmierňuje známky únavy. Vaša pokožka získava všetku sviežosť a žiarivosť. Toto je ideálne sérum pre tých, ktorí chcú dobiť svoje batérie a cítiť sa v skvelej kondícii!

Arom´Activ Obnova upokojuje pleť a chráni ju za každých okolností!

Vytvorené pre jemnú alebo zrelú pokožku, Arom´Activ Tonik stimuluje regeneráciu buniek, čím zlepšuje textúru a celkový vzhľad vašej pokožky a zároveň ju chráni pred vonkajšími vplyvmi. Jeho relaxačné vlastnosti sú mnohonásobné, pretože zlepšuje kvalitu spánku a upokoja myseľ.

Ako používať naše Arom´Activ séra?

Personalizácia vášho krému a masky. Naše Arom´Activ séra sa môžu zmiešať s krémom a / alebo maskou, aby poskytovali cielený a optimálny výsledok pre vašu starostlivosť. Všetko, čo musíte urobiť, je pridať 4 až 5 kvapiek séra do krému.

Nadýchnite sa ...

Relaxujte. V aromaterapii sú esenciálne oleje známe svojou schopnosťou zmierniť napätie a upokojiť myseľ. Môžete si aplikovať niekoľko kvapiek na ruky, na zápästia alebo za uši, a tak vychutnávať ich vôňu a emóciu. Sú malé a praktické, takže ich môžete mať po ruke kedykoľvek ich potrebujete k dispozícií (stres pri práci, trochu únavy, relax atď.)

Pridajte si ho do vášho kúpeľa

Ponorenie sa do horúceho kúpeľa je zaručený prísľub relaxácie. Aká radosť z toho, že môžete oddychovať spolu s týmito nádhernými vôňami. Pridajte niekoľko kvapiek arómy do vašho kúpeľa a predĺžte si pohodlie vďaka výhodám esenciálnych olejov!

Ako intenzívne ošetrenie po dobu jedného mesiaca

Naše Arom´Activ séra ako 30-dňová kúra vždy, keď to vaša pokožka potrebuje! Získate výsledky, ktoré budú trvať dlhodobo! Môžete ich použiť pri každej zmene počasia, aby vás sprevádzali pri menopauze, detoxikovali po sviatkoch, počas diétnych období atď.

Pre lokálne použitie
Naše Arom´Activ séra môžu byť tiež použité lokálne na nedokonalosti (rozšírené póry, akné, čierne bodky ...) cielene zamerané!
Naše Arom´Activ séra sú skutočnými kokteilmi esenciálnych olejov, preto sa neodporúčajú tehotným a dojčiacim ženám.
Naše Arom´Activ séra pre vás nie sú žiadne tajomstvá! Nájdete ich na našich webových stránkach tu

Eliška Pichoňská píše o luxusom ošetrení Anne Semonin

ŽIENKY, ZASLÚŽITE SI ZAŽIŤ „LUXUS“ S ANNE SEMONIN.

Ako si pripraviť RITUÁL KRÁSY v zime?

Gisele Delorme

Zima čoskoro prichádza a s ňou aj jej výhody (ako sviatky, dni voľna), ale aj jej nevýhody (zima). Starostlivosť o pleť je nevyhnutná, aby ste sa prispôsobili zmene počasia čo najlepšie. Objavte teraz tú pravú starostlivosti o pleť, a pripravte sa na chladné počasie.

Čistenie pod známkou mäkkosti

Neprestaňte s čistením pleti! Vedeli ste, že citlivosť pleti sa zvyšuje zlým odstraňovaním líčidiel? Preto je nevyhnutné používať jemné odličovacie prípravky, ktoré nebudú dráždiť vašu pleť. Naše Čistiace pleťové mlieko je  obohatené o mimosa tenuiflora, posvätný strom z Mexika, ktorý je známy svojimi regeneračnými vlastnosťami, odstraňuje líčenie a poskytuje príjemný pocit jemnosti pri aplikácii. Použite náš Rozjasňujúci peeling raz týždenne, aby ste odstránili odumretú pokožku a odhalili prirodzenú žiaru vašej pleti.

Pohodlná hydratácia

Hydratácia je nevyhnutným krokom na obnovenie chýbajúcej kožnej bariéry, a najviac v zime, keď je pokožka silne ovplyvnená chladom. Naše Hydratačné sérum vašu pokožku okamžite hydratuje a upokojí pocity. Je ideálny pre dehydratovanú pokožku, ktorá trpí zmenami teploty.

Aké textúry by sme mali používať na pleť v zime?

Textúra ošetrenia tváre hrá dôležitú úlohu vo vašom rituáli krásy, ale výber správnej textúry krému nie je niečo, čo by ste mohli improvizovať. V zime, kedy je pleť citlivá na zmeny teploty, zaslúži si osobitnú pozornosť. Suchý a studený vzduch oslabuje pokožku, ktorá okamžite reaguje. Ultra jemný reparačný krém určený pre citlivú alebo suchú pleť,  ponúka vašej pleti ideálne pohodlie a ochranu počas zimných období. Tento krém, bohatý na esenciálne kvetinové vosky a rastlinné oleje, intenzívne upokojuje a vyživuje vašu pleť tým, že ju chráni pred vonkajšími vplyvmi.

Aké sú najlepšie zložky v produktoch na sezónne použitie?

Zdravé žiarenie pleti vyžaduje zvlhčenú pokožku. Tento aspekt poskytujú mastné kyseliny v potrave (mastné ryby, ochucovacie oleje ...), ale aj vitamín E (mandle, orechy, lieskové orechy, pistácie, tekvicové semienka ...) a určitá zelenina, napríklad avokádo. Je lepšie ich kombinovať s citrusovými plodmi, pretože prírodný vitamín C chráni vitamín E pred oxidáciou, podieľa sa na syntéze kolagénu pokožky a podporuje mikrocirkuláciu kože, čo je v zime zaujímavé.
Aj keď počas tohto obdobia nám nie je horúco, vodu naše telo stále potrebuje. Keď pijeme menej, neposkytujeme telu dostatok vody na kompenzáciu týchto strát. Takže sme v stave dehydratácie. Aby ste predišli týmto nepríjemnostiam, nie je žiadnym tajomstvom: mali by ste piť vodu (6 až 8 pohárov počas dňa), bylinné čaje, polievku a jesť potraviny bohaté na vodu, ako napríklad ovocie a zeleninu (hruška, jablko, mrkva, papriku, brokolica, šalát atď.).

Y/our odborné rady od Make-up artist Elišky Pichoňskej

5 LÍČIDIEL Y/OUR, KTORÉ BUDEŠ CHCIEŤ SKÚSIŤ čítať