Dom krásy

You Style

Navštívte môj „DOM KRÁSY“

Presvedčte sa, že tento koncept pomôže vyzdvihnúť Vašu prirodzenú jedinečnosť a krásu.

„Maison de beauté - DOM KRÁSY“

Volám sa Monika Rybárová. Pracujem viac než 24 rokov s inovatívnymi značkami z Francúzska, ktoré sa používajú v salónoch, hoteloch, wellnessoch, spa na Slovensku a po celom svete. Po rokoch skúseností, poznávania a vytvárania dôvery k týmto značkám som sa rozhodla ich priniesť k Vám domov.

V mojom jedinečnom Maison de beauté  - DOME KRÁSY, pre Vás uvádzam koncept = Krása šitá na mieru, kde prezentujem luxus, šarm, tradíciu a kvalitu francúzskej kozmetiky. U mňa si môžete vytvoriť vlastný, personalizovaný, originálny model iba pre Vás. Moja profesionálna skúsenosť ma doviedla k poznaniu, že program Krása šitá na mieru je vytvorený s dôrazom na individuálnu potrebu.

Filozofia značiek, ktoré ponúkam vo svojom DOME KRÁSY je rešpektovanie jedinečnosti každej ľudskej bytosti - nielen žien, ale aj mužov.
Produkty, ktoré Vám ponúkam sú vegan, ekofriendly, bio, bez parabénov, bez minerálnych olejov, bez alkoholu, v eko rozložiteľných obaloch, dermatologicky testované a v neposlednom rade netestované na zvieratách.