Dom krásy

You Style

Anne Semonin - luxusná starostlivosť od 1985

Už viac než 30 rokov veríme tomu, že každá pokožka je jedinečná a má svoje potreby, ktoré sa každým dňom menia. Naše luxusné prípravky vychádzajú z najnovších omladzujúcich technológií a najkvalitnejších aktívnych zložiek, vd’aka čomu predstavujú rad, ktorý ponúka cielené riešenia a viditel’né výsledky. Značka Anne Semonin je priekopníkom v oblasti personalizovaných ošetrení šitých na mieru a ponúka kompletný rad tvárových a telových prípravkov. 
Produkty Anne Semonin sú dostupné v tých najlepších hoteloch, wellnessoch, spa a luxusných kozmetických salónoch.

Anne Semonin, ktorá spolupracovala s dermatológmi niekoľko rokov, rozvinula svoje skúsenosti v starostlivosti o pokožku a potom sa stala profesionálnou poradkyňou ikonických hviezd, ako sú princezná Grace Kelly a Catherine Deneuve.

Na základe skúseností, že každá pleť je jedinečná a každý deň sa mení, Anne Semonin prešla od tradičných kozmetických postupov založených na type pleti, na personalizovaný a osobne odporučený koncept krásy, ktorý aplikovala na profesionálnu a domácu starostlivosť o pleť. Prevádzku L'Atelier de Beauté v rue des Petit Champs môžete nájsť v Paríži od začiatku ako vznikla.

Madame Semonin potom uplatnila túto filozofiu v prvej „beauty farm“, predchodcovi moderných hotelových kúpeľov, v Megeve vo francúzskych Alpách v roku 1985.

 

Anne Semonin dnes

Značka Anne Semonin, založená v roku 1985, je, pokiaľ vieme, jedinou súkromnou kozmetickou spoločnosťou, ktorá je dodnes nezávislá a ponúka kompletný sortiment starostlivosti o pleť na tvári a tele pre profesionálne a domáce použitie.

Aline Marcadet vlastní Anne Semonin od roku 2003. Vyhľadávaná interiérová dizajnérka s medzinárodnou klientelou sa zamilovala k produktom Anne Semonin a spoločná vášeň pre filozofiu starostlivosti o pleť jej zakladateľky ju presvedčili, aby do spoločnosti investovala v roku 2001. Teraz úzko spolupracuje s tímom pre vývoj produktov a ošetrení, aby zabezpečila, že Anne Semonin zostane v popredí inovácií v oblasti starostlivosti o pleť a bude verná pozoruhodnému dedičstvu značky.

Receptúry Anne Semonin sú jedinečné a exkluzívne

Éterické oleje obohatené o stopové prvky vytvárajú silný koktail účinných látok, ktoré prenikajú cez najhlbšie vrstvy pokožky, čo jej pomáha rýchlo detoxikovať a regenerovať. Pleť vyzerá a je omladená, svieža a žiarivá.

Záleží nám na vašej pokožke, ale tiež na planéte. Používame iba veľmi malé množstvo konzervačných látok, aby sme zaručili dlhodobú stabilitu našich prípravkov a obmedzili používanie chemických prísad. Používame recyklovateľné obaly a trváme na výrobných procesoch, ktoré plne rešpektujú životné prostredie. Výrobky testujeme v súlade s predpismi a nikdy testujeme na zvieratách.

Angažovanosť Anne Semonin v oblasti inovácií znamená, že neustále skúmame najnovšie a najinovatívnejšie prísady, ktoré môžu skutočne zmeniť stav vašej pokožky.

Tu je výber inovatívnych zložiek z našej ponuky:

Sea Retinol: Nachádza sa v kréme proti vráskam Anne Semonin Miracle Eye Contour. Extrahované z Crithmum maritimum (skalný ampír - pobrežný druh). Môže sa používať ráno a/alebo večer, má podobné vlastnosti ako Retinol, ale bez dráždivých účinkov a bez maximálneho dávkovania.

Morská pramenitá voda: Nachádza sa v Super aktívnom sére, Super aktívnom kontúrovacom sére a v Ľadových kockách na tvár. Unikátna voda čerpaná z Bretónska z prírodnej nádrže s hĺbkou viac ako 22 metrov. Jej výnimočné zloženie sa líši od morskej vody. Morská pramenitá voda obsahuje oveľa vyššiu hladinu mangánu a kremíka a je schopná znížiť trans-epidermálnu stratu vody (TEWL) stimuláciou produkcie endogénnych kožných lipidov a zlepšením cirkulácie vody v pokožke zvýšením počtu hemidesmozómov (dermoepidermálne spojenia). Použitie morskej pramenitej vody namiesto bežnej vody, ktorá je hlavným základom kozmetického prípravku, umožňuje Anne Semonin tvrdiť, že 100% jej hlavných zložiek je „aktívnych“.

Prirodzená živica Myrha: Nachádza sa v Anne Semonin Super aktívnom sére, Super aktívnom kontúrovacom sére. Extrakt zo stromu aktivuje lipogenézu v podkoží a pomáha pri budovaní veľkosti triglyceridov v adipocytoch. V dôsledku tohto mechanického účinku je pokožka vypnutá a vrásky sa zmenšujú.

Mexican Wild Yam: Táto zložka je obsiahnutá v našom kréme DHEANNE a je bohatá na diosgenín, ktorý zvyšuje regeneráciu pleti a podporuje bunkové funkcie napodobňovaním produkcie estrogénu.

Neurokozmetika: Inervácia kože je mimoriadne hustá a dosahuje naj povrchnejšie vrstvy epidermy. To znamená, že existuje úzky vzťah medzi našou pokožkou a nervovým systémom. Neuro-kozmetické výrobky, ktoré majú modulovať fungovanie nervového systému na epidermálnej úrovni, sú novým prístupom k produktom starostlivosti o pleť, ktoré dokážu znížiť stres v pokožke. Ľadové kocky na tvár a oči Anne Semonin, Super aktívne sérum, Super aktívne kontúrovacie sérum a Super aktívny krém používajú extrakt z Tephrosia Purpurea (Wild Indigo), ktorý stimuluje uvoľňovanie beta-endorfínu a dodáva pokožke pocit pohody. a tým prispieva k obnoveniu normálnych funkcií pokožky.

Jania Rubens: Nachádza sa v niekoľkých výrobkoch Anne Semonin: Marine tonizačnom prípravku, Morskej emulzii a Oligo ochranný krém SPF30.
Jania Rubens je malý, červený rastlinný korál, ktorý má neuveriteľnú schopnosť viazať stopové prvky a minerály nájdené v morskej vode (20 000 až 40 000-krát bohatšie na stopové prvky a minerály pochádzajúce z mora ako morská voda). Vďaka remineralizačnej a ultra-zvlhčovacej sile z neho robí jednu z najúčinnejších prírodných zložiek morského sveta.
 
Phormidium persicinum: Nachádza sa v Oligo ochrannom kréme SPF30.
Táto biotechnologická zložka bola vybraná pre svoju vynikajúcu biomimetickú schopnosť spomaľovať starnutie pokožky. Stimuluje produkciu tioredoxínov, prírodných obranných proteínov v pokožke, aby lepšie chránila pokožku pred poškodením voľnými radikálmi / UV žiarením, jednou z hlavných príčin starnutia.