Dom krásy

You Style

« Každá žena je jedinečná a aby bola krásna, musí sa cítiť dobre »

Viac ako 40 rokov značka Gisele Delorme zvláda textúry a vzorce svojich výrobkov pre viditeľné výsledky. Gisele Delorme ponúka rad na mieru šitých, odborných a inovatívnych postupov, starostlivosti o pleť, ktoré vyhovujú želaniam každej ženy a jej potrebám.

Dialóg a zdieľanie sú jadrom skúseností madam Gisele Delorme, ktorá prostredníctvom svojho know-how sprevádza dnešnú ženu pri hľadaní pohody. Pre túto ženu modernú, energickú a náročnú, ponúkame viac ako kozmetické ošetrenie. Je to intenzívne a okamžité omladenie, ktoré odhaľuje prirodzenú krásu každého z Vás.

 

Metóda

Arom'Activ Drenáž je pokročilá metóda starostlivosti o pleť, ktorá kombinuje manuálne detoxikačné a omladzujúce ťahy so synergiou účinných aktívnych zložiek, pre silnejšie a cielenejšie výsledky. Séra Arom'Activ, čisté koncentráty rastlinných extraktov a éterických olejov v kombinácii s esenciálnymi sérami, ktoré sú vysokokoncentrované, ponúkajú celý rad riešení, ktoré sú cielené na všetky typy pleti a potreby.

Videá si môžete pozrieť v našej sekcii videá.

Prečo je Arom’Activ Drenáž tak úžasná?

1. Intenzívnejšie prenikanie produktu

2. Zlepšuje imunitný systém

3. Urýchľuje regeneráciu tkanív a buniek

4. Detoxikuje a odstraňuje toxíny

5. Osviežuje a oživuje prirodzený lesk pokožky

6. Vyživuje tkanivá

7. Pomáha redukovať vrásky, jemné línie na tvári a v okolí očí

8. Zlepšuje tonus pleti

9. Redukuje akné, škvrny a jazvy

10. Podporuje celkovú vitalitu a pohodu

Filozofia

Pretože pokožka je každý deň iná a mení sa podľa ročných období, životného štýlu a emócií, Gisele Delorme predvída a reaguje na jedinečné potreby každej ženy.

Filozofia spoločnosti Gisele Delorme zrodila cestu krásy špecifickú pre značku, inšpirovanú tradičnou lymfodrenážou a prínosmi aromaterapie, fytoterapie a gemmoterapie.

Naše receptúry obsahujú veľmi vysokú koncentráciu najlepších účinných látok, aby sa dosiahol účinný cielený výsledok. Aktívne zložky, ktoré nájdete v produktoch Gisele Delorme:

esenciálne oleje / rastlinné extrakty / morské výťažky / výťažky z pukov / vitamíny / biotechnologické prísady

* Naše výrobky sú dermatologicky testované a formulované bez alkoholu, parabénov a minerálnych olejov.

Väčšina našich výrobkov je vegánska. Okrem ošetrenia na pery Repulp Balzam, Ultimate krém a Hydratačnej masky, ktoré obsahujú včelí vosk.

* Vyrobené vo Francúzsku