Dom krásy

You Style

Y/our cosmetics Make-up Artist Malu Wilz

Medzinárodne známa v mnohých krajinách sveta je Make-up Artist Malu Wilz. Malu Wilz sa naučila svoju prácu od začiatku. Po mnohých rokoch profesionálnej skúsenosti - o.i. v parfumérii a v kaderníctve sa stala medzinárodnou úspešnou tvorkyňou kozmetiky.

Jej profesionálne vedomosti a skúsenosti v líčení, ako aj fantasy a make-up sú viditeľné po celom svete. Najprv prešla rôznymi seminármi na vedúcich školách krásy. Kozmetické firmy ocenili prácu Malu Wilz a poverili ju ako kompetentnú osobu pri vývoji nových trendových farieb. Po dlhoročných skúsenostiach vytvorila profesionálnu značku Y/our cosmetics, vhodnú nielen pre make-up artistov, filmových a divadelných maskérov, ale aj pre konečného spotrebiteľa. Malu Wilz sa stala make-up veľvyslankyňou po celom svete. Make-up trendy a vzhľad sú spojené s osobnosťami na celom svete a aj s ňou. 
Vyskúšajte horúce trendy s našou značkou Y/our cosmetics.

Videá si môžete pozrieť v našej sekcii videá.

Y/our cosmetics - odborný článok od profesionálnej makeup artist Elišky Pichoňskej

5 LÍČIDIEL Your, KTORÉ SA OPLATÍ SKÚSIŤ

5 líčidiel Your, pre ktoré sa oplatí dočítať článok do konca.

V tomto článku bude veľa fotografií, a preto len stručne niečo o makeupovej línii z Your. Your je nemecká kozmetika.  Presnejšie ju môžete nájsť aj ako Y/our, ale je to vec Sea (optimalizácie), takže bude lepšie len Your. Jej výzor je typický pre túto krajinu. Čierno-biely, strohý, akoby bez fantázie. Takto som sa prvýkrát pozrela na produkty z tejto značky. Pôsobili na mňa nejak podobne ako „Kryolan“. Lenže ja som z tých, ktorí dávajú šancu a najmä najprv vyskúšajú a až potom hodnotia. Niečo podobné som vám písala o eshope Bioruža. Je nutné nahliadnuť „pod pokličku“, aby ste našli ten svoj „svätý grál“.

Your založila dáma menom Malu Wilz. Maskérka a vizážistka, ktorá má dnes okolo 70 rokov. Za obdivuhodné považujem skutočnosť, že ju založila niekedy okolo 60-tky. Väčšina našich občanov sa v tomto veku zberá do dôchodku a v živote už nechce nič dokázať. Malu Wilz pôsobí čiperne, nosí červený rúž, a energia z nej len tak srší. (takto nejako chcem ja pôsobiť, keď budem v tomto veku…ja sa totiž vôbec nezberám dôchodkovať:))

Celý článok nájdete tu: